«Подякуй своєму благодійнику!». Під таким гаслом уже вп’яте Оргкомітет конкурсу «Благодійник року» проводить суспільну кампанію на пошук та відзначення найкращих та ефективних добрих справ в Україні.

Щороку на отримання почесного звання «Благодійник року» номінується понад 100 представників благодійних фондів, ініціативних груп, бізнес-структур, приватних осіб. Цьогоріч благодійників визначатимуть в 14 номінаціях, а також вручать 6 спеціальних призів. Велику місію у справі поширення ідей благодійності виконують представники ЗМІ, саме тому в межах конкурсу вже котрий рік поспіль вручають спеціальний приз «Медіа і благодійність».

Мета конкурсу «Благодійник року» – сприяння розвитку благодійництва в Україні та його популяризація через публічне визнання та відзначення благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

У конкурсі немає звичайної процедури номінування кращих через підбір кандидатів експертами, внесення реєстраційного внеску чи інших традиційних механізмів.Учасниками конкурсу можуть бути благодійники – фізичні і юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для вирішення суспільних проблемНомінантів можуть висувати громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, культури і охорони здоров’я, будь-які отримувачі благодійної допомоги, а також самі благодійники.

Цьогоріч збір заявок триватиме до 20 листопада 2011 року. Для участі в конкурсі слід заповнити аплікаційну форму, яку можна знайти на веб-сайті, або скористатись он-лайн формою – http://blagodijnyk.org.ua/doc/application2011.html. До самої заявки можуть бути додані фотографії, копії публікацій тощо. Матеріали слід надсилати поштою на адресу: 01012, м.Київ, а/с 75 (з поміткою «Голові журі Національного конкурсу «Благодійник року-2011») та продублювати електронною поштою на адресу info@blagodijnyk.org.ua.

Критерії визначення переможців конкурсу:
• вирішення конкретної проблеми;
• кількість людей, які отримали допомогу;
• якісні зміни в житті людей, які відбулися внаслідок надання допомоги;
• довготривалість результатів, отриманих внаслідок надання благодійної допомоги;
• інноваційність.

До Наглядової Ради конкурсу увійшли видатні діячі у сфері культури, науки, освіти, спорту, громадської діяльності, які мають авторитет та визнання у суспільстві, бездоганну репутацію та власний досвід благодійної діяльності: Марія Бурмака, народна артистка України (голова Наглядової Ради); Іван Малкович, поет, письменник, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»; Оксана Забужко, письменниця; Стелла Захарова, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики; Маргарита Ващук (Січкар), підприємець і громадський діяч; Богдан Бенюк, народний артист України, актор Київського академічного драматичного театру ім.І.Франка; Сергій Фоменко, вокаліст-лідер гурту «Мандри».

Контакти Оргкомітету:
Адреса: 01012, м.Київ, а/с 75
Тел./факс: (044) 229-46-62 (гаряча лінія)
Е-mail: info@blagodijnyk.org.ua
www.blagodijnyk.org.ua
Facebook.com/BlagodijnykRoky