В минулому інженер-хімік, енергійна та працьовита людина Володимир Чернявський спершу взяв 2000 року приміщення на Шолом Алейхема, 8 в оренду й розпочав перебудову. Згодом приватизував частину будівлі й п’ять років присвятив тому, аби збудувати неподібний до інших заклад харчування.

І панові Володимирові це не просто вдалося. Сьогодні його гостинне кафе, яке відчинило двері три роки тому, вельми популярне. Знаємо, приміром, дипломатів декількох країн, працівника апарату Держдуми Росії, які під час візитів до Дрогобича приходять попоїсти або ж поласувати кавусею чи львівським пивком лише сюди…

lan1

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ – КАФЕ „ЛАН”

Ласкаво просимо!
Бажаєте відзначити весілля? Відсвяткувати уродини? Ліпшого місця в центрі старого Дрогобича, ніж кафе „Лан” не знайти. По-сучасному оформлена зала на сто осіб, привітні офіціанти, кухні найвищого гатунку, жива музика, – все це в нас для вашого задоволення.
В „Лані” також можна замовити проведення найрізноманітніших презентацій чи корпоративних вечірок або організацію конференцій чи ділових переговорів.
Нашою ж „фішкою” є те, що тільки в нас ви можете уникнути публічності та зайвої уваги до вашої урочистої події. В „Лані”, якщо забажаєте, вас, окрім вас самих і ваших гостей, ніхто не побачить.
Отже, не втрачайте гарного шансу й завітайте відпочити в кафе „Лан” на вул. Шолом Алейхема, 8 (район „старої „лазні”). Попредні замовлення приймаємо за тел. 3-80-34.

Щиросердно запрошуємо! Завше раді гостям!

Назву підприємливий господар вибрав закладові теж невипадкову й цілком виправдану. А в ній – ще й данина історичній пам”яті старовинного міста. Бо ж кафе розташоване там, де розпочиналася давня єврейська дільниця міста. Саме на її честь пан Чернявський і назвав свій заклад. І це теж уже приваблює подорожніх, котрих у Дрогобичі стає дедалі більше…

Спершу працювали лише дві зали й- у літній час – були столики у внутрішньому дворику. В травні нинішнього року відкрито бенкетну залу на сто чоловік. Тут є можливість проведення будь-яких урочистих імпрез – весіль, уродин, корпоративних вечірок, бенкетів, презентацій…

Клієнтів обслуговує невеличкий колектив з 12 людей. Але всі вони – чудові знавці своєї справи й добрі психологи, тому дають собі раду з найвибагливішим відвідувачем. Особливою шаною користується й викликає захоплення напрочуд доброзичлива, мила, завше усміхнена бармен Галя (до речі, – невістка Володимира Львовича Чернявського).

lan3Зараз у „Лані” триває оформлення внутрішнього дворика з тим. Щоби можна було й тут приймати людей протягом цілого року. Вже зроблені й функціонують три кабінки, згодом буде висаджено тут виноград, ялинки, поставлено ще один мангал. Звісно, й про вельми суттєву людську потребу не забув пан Чернявський: саме у внутрішньому дворику облаштовує два додаткових туалети.

Що сьогодні пропонують у „Лані” своїм гостям, для комфорту й задоволення яких тут роблять усе можливе?

Давно полюбилися клієнтам різноманітні м’ясні страви французької кухні, а також м’ясо по-ралівськи. А ще у меню – п’ять видів дерунів (дуже люблять ласувати ними гості з Польщі), гриби в сметані (пальчики оближеш!). А які тут чудові перші страви! Це – смачнющі український та польський борщі, прекрасна солянка, крем-суп з грибами (італійська кухня). Іще в закладі Володимира Чернявського завсідникам пропонують зо три десятка салатів, декілька видів так популярних у наших гурманів шашликів.

В перспективі господар „Лану” планує урізноманітнити меню за рахунок відомих і не дуже (як на нинішній Дрогобич) страв єврейської кухні. Хоче в такий спосіб хоч трохи передати колорит місця, в якому знаходиться кафе.

Й буквально за якійсь місяць „Лан” стане справді унікальною дрогобицькою кнайпою, адже ніде більше в нас не пропонують гостям зразки кулінарії єврейської.

На разі ж кафе „Лан” на вулиці Шолом Алейхема, 8 набирає обертів, а життя набирає у ньому реального смаку. Тому радимо всім, хто цінить смачну й справжню кухню, завітати до „Лану”. Якщо ви зробите це – ніколи не шкодуватимете за своїм вибором.

Поспішайте! Кафе „Лан” чекає на вас” ! Коли ж бажаєте зробити попереднє замовлення, – телефонуйте 3-80-34.

Фото: Микола МОНАСТИРСЬКИЙ