Сьогодні у неділю, 9 серпня, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнійший Мефодій, Митрополит Київський і України освятив Успення Пресвятої Богородиці на вул. Пилипа Орлика.

Також участь в освячені взяли п’ять єпископів та близько тридцяти священників. На службу до нового храму прийшло близько трьох тисяч Дрогобича та гостів міста.

Під час архієрейської проповіді Блаженніший Мефодій подякував засновнику та настоятелю храму отцю Михайлу Бачинському, всім хто долучився до його спорудження за такий красивий та величний Храм. Мефодій закликав всіх українців православної віри молитись за майбутню і так необхідну Єдину Українську Православну Церкву. Митрополит закликав молитись за майбутнє Єдиної Церкви та не сподіватись на обіцянки влади, які вона регулярно не виконує.

Блаженніший Мефодій нагородив отця Михайла Бачинського орденом Святого Андрія Первозванного.

Після завершення богослужіння парафіяни почастували гостей святковою трапезою, а пізніше, в вечері, відбулася Духовно-мистецька програма за участю регіональних церковних хорів, митців та дитячих колективів.