Справа в тім, що минулого року діяла постанова уряду, яка дозволяла відключення лише цілим будинком. Також, рішенням міської ради було надано можливість відключення цілим під’їздом та в виняткових випадках – однією квартирою. Таких випадків минулого року набралось понад тисячу.

І це не дивно, адже Богдан Іванців, який на той час займав посаду заступника міського голови з питань комунального господарства, відкрито виступав за надання таких дозволів всім охочим без перебору та переконував всіх, що вже завтра Дрогобичтеплоенерго збанкрутує.

За словами ж тих, хто писав заяви на відключення та отримання дозволу на встановлення автономного опалення, через декілька днів після написання заяви до них дзвонила невідома особа і за кругленьку винагороду обіцяла в коротенький термін оформити такий дозвіл.

Подібну практику ніби то спробували продовжити і цього року. Тепер уже навіть повідомляли заявників про те, що частину коштів необхідно віднести самому Миколі Гуку…

Міський голова сподівається, що прокуратура дасть свою оцінку щодо законності надання дозволів минулого року та встановить чи відповідає дійсності інформація про вимагання хабарів, і хто з дрогобицьких посадовців мав до цього відношення.