Й в Дрогобичі, який він нещодавно відвідав, він зустрів саме таких людей – сповнених інтузіазму та прагнення допомогти тим, кому важко дати собі раду у нинішньому непростому житті. Особливо тим, хто – з різних причин – опинився поза увагою і опікою суспільства.

Пан Мартин вдруге в Україні, але вперше в Підкарпатті. В Дрогобичі побував у Карітасі, відвідав реабілітаційний центр “Назарет”. Там власне й побачив, як і працівники “Карітасу”, й волонтери, й самі підопічні спільно працюють з метою створення унікального місця для порятунку й повернення до суспільної активності колишніх узалежнених.

– Суттєвим, – говорить пан Бюшермьолє є віра людини в себе й у “Назареті” власне сприяють тому, аби люди, що добровільно прийшли до центру, повернули собі ту віру.

Як зазначив німецький гість, наслідком його візиту стане співпраця з “Карітасом” у Дрогобичі і реабілітаційним центром “Назарет”, накреслено можливі шляхи цієї взаємодії. Таким чином коло помічників і донорів “Назарету” ширшає, що дає надію багатьом нашим співвітчизникам повернутись до нормального суспільного життя.