-Це мій перший візит у вашу чудову країну. Й для мене він тим більше цікавий, що за фахом я – культурознавець (закінчила студії у Варшавському університеті) , а Україні – край, де збережені надто важливі й цікаві пам’ятки культури справді все європейського рівня.

-Якщо ж говорити про проект, то фінансуємо його спільно з німецькими партнерами, які є, зрештою, основними донорами. Хоча й ми робимо свій внесок у програму. До того ж вже не вперше підтримуємо ініціативи Дрогобицького „Карітасу”. Окрім того, й самі працюємо з волонтерами, для яких організовуємо літні табори.

-З Дрогобичем, звісно, не вдалося за два дні познайомитися детально, однак багато що побачила. Місто надто сподобалося, є тут просто унікальні пам’ятки, будівлі, хоча й видно як багато знищено.

-В роботі табору волонтерів у рамках проекту „Спільна Європа. Вчора й завтра багатокультурного Дрогобича” найважливішим вважаю зустріч молоді з різних країн й те, що ця зустріч відкриває волонтерам вікно у світ. Для молодих же Дрогобича, гадаю, суттєвим є те, що побачили й відкрили для себе місця, про котрі до цього часу не знали або знали вельми мало.

-Ідею ж майбутнього путівника вважаю чудовою і дуже важливо: він поверне пам’ять про ті місця, котрі вже не існують. І багатокультурний простір повстане в вельми позитивному світлі.

На фото Аліція Ґарлінська (зліва)