„ДжерелаТрускавця” оперативно подавали найсвіжішу інформацію з життя курортного міста, друкували достатньо гострі, проблемні матеріали. Й через це нерідко виникали в колективу непорозуміння з тодішнім засновником – міською радою курортного міста. Бо ж хотілося владі та райцям тамтешнім мати таку собі „ручну” ґазетку. Це, звісно, не могло влаштовувати журналістів й почали вони боротьбу за „розлучення” із радою. Два роки тому колективу, який на той час очолила енергійна Тетяна Татомир це вдалося.

Вийшли „Джерела” у вільне плавання. Та було непросто – з фінансової точки зору – виживати. І тут доля знайшла виданню допомогу в особі відомого підприємця Руслана Козира. Нині саме він є засновником газети, яка нині вже не є суто трускавецькою, а має статус регіональної й працює на всю далеко не маленьку Дрогобиччину. І що характерно – Руслан Козир не обмежує свободу журналістів. Тому й має колектив можливість торкатися найболючіших тем у житті Трускавця, критикувати тих, хто знижує якість буття трускавчан, бориславців, дрогобичан, друкувати гострі, сміливі матеріали, провадити резонансні журналістські розслідування.

П’ятого вересня в Трускавці – свято. Наші колеги відзначатимуть десятиліття свого видання, що має красномовну назву „Джерела Трускавця”.

Ми щиро, від усього серця, вітаємо колектив ґазети-ювіляра й бажаємо миру злагода, добра вам і вашим родинам. А у творчості – не зупинятися на досягнутому, нових злетів та успіхів, гострого пера й збільшення числа ваших читачів-прихильників та стрімкого зростання накладу. Нехай не всихає ваше інформаційне джерело! Многая літа!