Саме такий рівень готовності озвучив сьогодні на нараді керівник КП “Дрогобичтеплоенерго” Ігор Хомяк. За його словами проблеми існують лише на одній котельні на вул. Володимира Великого де, наразі, завершують роботи по реконструкції. Керівник підприємства звернувся з проханням до міського голови сприяти у виділенні 85 тис. грн., які потрібні для фінансування завершального етапу реконструкції цієї котельні.

Щодо заборгованості за енергоносії, то за інформацією КП “Дрогобичтеплоенерго” заборгованості за електроенергію не має, а за газ підприємство винне 400 тис. грн. Однак керівник КП сподівається, що ця заборгованость буде скорегована відповідним урядовим рішенням, в іншому випадку доведеться вирішувати питання цього боргу, або шляхом залучення кредиту, або залученням коштів з міського бюджету, як це робиться вже кілька років поспіль. В будь-якому випадку керівництво газопостачального підприємства підтвердило, що газ в котельні “Дрогобичтеплоенерго” буде подано без жодних обмежень.

За інформацією керівників будинкових управ міста стан готовності наступний: КП “БУ № 1” – холодний теплоносій запущено в 30 будинків, а в решту буде запущений в найближчий час; КП “БУ № 2” – холодний теплоносій запущено в теплосистеми усіх будинків; КП “БУ № 3” – 20 будинків з теплоносієм і в ще 20-ти завершуються ремонтні роботи та встановлення теплолічильників.

Однак Ігор Хомяк наголосив, що реальний стан готовності будинкових тепломереж буде відомий після початку опалювального сезону – гарячий теплоносій виявить всі наявні недоліки в системах теплопостачання.