Та ви їх теж знаєте, може навіть хто з читачів їхніми послугами користувався.

Я вам проведу міні екскурсію, і ви зрозумієте про кого йде мова. Значить уявіть же ви зараз є в центрі міста, біля ратуші, з тої сторони де якесь немудре проложило асфальтні криві доріжки замість старої бруківки, тобто потій стороні де кождого разу, перед новим роком ставлят ялинку-рахіта з великими бамбулєтами, і картонними коробками перемотаними кольоровими пажлітками, ну (крім минулого) бо торік купилизмо нову, штучну ялинку-копицю за наші кревні, і стояла вона рівно перед головним входом до ратуші. Ну то менше з тим, не про то мова.

Я вам про цьоток з рояльом хтів оповісти.

Як пройти по вузькій вулиці в сторону місцевого Шанхаю (прод-пром ринку) і затуливши носа, біля смітників, і смородів, проходячи повз будки з квітами, то неодмінно почуєш
гооорііівкааа, спііірт, шампанннськееее, і обернувши голову побачиш, вгодованих квочок, з хитрими очима, які денатурат спродуют, сидячи на табуретках, а під тими бройлихами стоят чорні кульки Boss, з яких старчать впізнавані ше з часів Кравчука пластмасові пляшки зі спиртом «Royal».

Цьотки видно давно і регулярно мают в носі всю міліцію, бо ніякий сєржант, ше ніколи тих квочок з табуреток не зганяв, і навіть гнівно пальцом не махав.

Тож кождого дня і в літі і в зимі, труют цьотки табуретні своїм гівном дрогобичан, а також пияків в Перемишля, і близького польського закордоння, куди свого часу (бо зара менше) возили тих роялів літрових наші люди, аби перепродати. Є в тому ж районі неподалік квочок на табуретках так званий “пятачок” де збираються “різні люди” аби посидіти на парапеті навпроти “кафе на ринку”.

Тим гаврикам шо збираються на тому “пятачку” продукція яку пропонуют “цьотки з рояльом” є в силу об’єктивних причин задорогою. Тому вони, користуються послугами “експрес цьоток” які без жадного встиду ті сміло налиют “сотку” будь-кому бажаючому отримати гострі відчуття. “Експрес цьотки” працюють від самого ранечка (раз йшовїм на пів сьомої до Святої Трійці, а цьотки біля базару вже “лікували” тих нещасних)

Більшість того бомонту підробляє на тому ж ринку вантажниками, мені направду шкода тих людей, яких доля і їх слабкості кинули під ноги суспільству, а то суспільство воліє не помічати, ні тих цьоток з рояльом, ні тих смродів, і хамства, ні тих пияків.

Ну що ж, доки нас все влаштовує, доти ми такими будемо, якими себе влаштовуємо і облаштовуємо…