8 жовтня 2009 року у ВПУ-34 м. Стрия на базі Навчального центру IDEA “Відкритий світ інформаційних технологій” відбувся семінар-тренінг для викладачів методичного об”єднання “Інформатика та комп”ютерна техніка” професійно-технічних закладів Львівської області. Проведення семінару стало можливим завдяки сприянню компаніїї “Майкрософт Україна”, серед соціальних проектів котрої на сьогоднішній день найактуальнішою є “Онляндія: програма “Безпека дітей в Інтернеті“.

Інтерактивний тренінг із викладачами провів сертифікований тренер програми Артур Кочарян, координатор IDEA з м. Конотоп. З цікавістю сприйняли учасники семінару рольові ігри, нові методи пояснення учням тих небезпек, котрі чатують на них в Інтернеті, переглядали презентації та відеоролики “Онляндії”. Це вперше у Львівській області проводився подібний захід. Кожен із 40 учасників отримав безкоштовно від компанії “Майкрософт Україна” набір методичних посібників для вчителів за програмою “Microsoft – партнерство в навчанні” по роботі із комп’ютерними програмами та “101 ідею для вчителя-новатора” і Сертифікат про участь у навчальному тренінгу для тренерів у рамках програми “Безпека дітей в Інтернет”.
Тепер на учнів профтехучилищ Львівської області чекає Онляднія – найважливіший комп’ютерний урок, котрий проведуть їхні сертифіковані вчителі.

Учні ВПУ-34 м. Стрия мали чудову нагоду побувати в цікавій і незвичайній країні – Онляндії. Сертифікований тренер програми Артур Кочарян провів з ними інтерактивні ігри, після котрих діти мали можливість самостійно зробити висновки про небезпечні ситуації в Інтернеті і як їм запобігти.