Сьогодні, 19 жовтня, Дрогобицькі політики надіслали листа до Президента України Віктора Ющенка та Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, у якому висловили своє обурення з приводу подорожчання вартості проїзду в пасажирському автотранспорті.

У листі, зокрема, сказано «Львівська обласна державна адміністрація розпорядженням від 14 вересня 2009р № 913/0/5-09 “Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні” прийняла необґрунтоване рішення підвищити ціни на перевезення пасажирів у громадському транспорті. Це призвело до збільшення витрат і подальшого зубожіння найбільш незахищених верств населення, що неприпустимо під час економічної кризи».

У листі поставлено вимогу скасувати це розпорядження та звільнити голову Львівської облдержадміністрації Миколу Кметя з посади за підвищення соціальної напруги в реґіоні.

Цього листа підписали голова об’єднання політичних партій та громадських організацій Дрогобиччини «Відродження» Іван Головкевич, голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини Михайло Ваврин, голова об’єднання “Громадянський форум Дрогобиччини» Тарас Гентош. Усього до цих структур належить 76 політичних партій та громадських організацій.