За інформацією керівників будинкових управ міста на даний час в 14 будинків міста не подається тепло. По кожній будинковій управі окремо:
КП “БУ № 1” – 6 будинків (всього 72);
КП “БУ № 2” – 3 будинки (всього 77);
КП “БУ № 3” – 5 будинків (всього 40).

Однак слід відмітити, що з початком опалювального сезону теплоносій був поданий у всі будинки однак у звязку з тим, що в деяких з них сталися аварії – подачу тепла було припинено. Міська влада вимагає від керівництва теплокомуненерго та будинкових управ ліквідувати аварії у цих будинках протягом двох найближчих днів: згідно метеопрогнозу саме через два дні має початись похолодання.

В свою чергу керівництво КП “Дрогобичтеплоенерго” просить керівників бюджетних установ пришвидшити оплату послуг по теплопостачанню для того щоб забезпечити вчасну оплату за використаний газ. Так з початку опалювального сезону котельні міста встигли спалити газу на 700 тис. грн.

Щодо бюджетних установ, то тепло подається у всі навчальні заклади, заклади культури та медустанови. Однак у зв’язку із канікулами, на прохання відділу освіти зупинено роботу котелень, які обігрівають школи міста.