Ситуація, в якій нині опинився кожен в Україні сущий, не залишає байдужим нікого. Й ті, хто мають можливість хоч якось допомогти у подоланні навали грипу, намагаються це зробити. Не стали осторонь від однієї із найсуттєвіших проблем – браку захисних противірусних масок – Дрогобицька міська (голова Олег Кінаш) та районна організації (керівник Ігор Бараняк) ВО “Свобода”. Активісти цієї політсили одними з перших стали завозити до регіону придбані в Польщі обласною партійною організацією необхідні засоби індивідуального захисту під час епідемії.

Минулої неділі й у вівторок 1300 масок отримали мешканці Борислава. Того ж вівторка 200 масок було роздано персоналу всіх відділів та відділень Дрогобицької поліклініки: медики ж найбільше наражаються на небезпеку ураження небезпечним вірусом.

А в середу у Дрогобичі на майдані Шевченка було роздано ще півтори тисячі масок. Адже коли разом, спільно станемо на заваді розповсюдження небезпечної недуги, епідемію врешті здолаємо.

Акція “Свободи”, проведена щойно – не одноразова. Поки буде потреба в нашій допомозі, сприятимемо краянам у подоланні надзвичайної ситуації.