Як повідомив дрогобицький міський голова Микола Гук ситуація в місті навколо епідемії грипу та респіраторних інфекцій залишається і надалі важкою. Ще вчора з’явилась надія на те, що хвороба відступає. Однак 4 листопада в місті зареєстровано майже втричі більше хворих ніж за попередню добу: 760 осіб ( попередня доба: 246). З них дітей 151 (попередня доба: 138). Госпіталізовано 18 осіб (попередня доба: 22), з них дітей – 6 (попередня доба: 6).

Така ж ситуація із захворюванням на пневмонію: зареєстровано нових 15 хворих (попередня доба: 6), з них одна дитина (попередня доба: 1). Госпіталізовано за останню добу четверо хворих на пневмонію (попередня доба: 8), з них – одна дитина, як і в попередню добу.

Микола Гук вважає, що не можна сьогодні підходити до проблеми боротьби з грипом вважаючи, що вона закінчиться за тиждень-другий. На захворювання потрібно “наступати” зі всіх сторін та задіювати всі можливі та відомі засоби боротьби. Особливо ретельно, на його думку, потрібно підходити до проблеми інформування населення про ці засоби та способи боротьби з вірусом грипу. Адже головний чинник – недопущення зараження цим вірусом.

Міський голова повідомив, що комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручено посилити контроль за дотриманням дезінфекційних заходів на ринках, підприємствах торгівлі, в громадському транспорті. Доручено створити резервні групи у комунальних службах для того, щоб була можливість заміщення працівників у разі їхньої хвороби.

Міська санепідемстанція отримала вказівку розробити плакат «Як проводити дезінфекцію». Міський штаб з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення за участю фахівців з підрозділів МНС має провести тренувальні заняття, під час яких відпрацювати дії на випадок масових епідеміологічних захворювань. Правоохоронні органи повинні ретельно стежити, щоб на вулицях не з’являлася стихійна торгівля.