Дрогобицький міський голова доручив першому заступнику Петру Суді розробити план заходів спрямований на подолання епідеміологічних ситуацій, які можуть виникнути в майбутньому. Микола Гук наголосив, що лише наявність такого плану та доведення його до всіх: мешканців міста, відповідальних служб та установ може в майбутньому загарантувати успішне їх подолання.

Зокрема буде визначено кількісний та якісний склад запасів необхідних медичних та інших засобів. До профільних організацій буде доведено завдання по створенню, розміщенню та зберіганню таких запасів.

В свою чергу Петро Суда відмітив, що для того щоб подолати подібні ситуації необхідно мати відповідні резерви, в тому числі і фінансові. Він звернув увагу, що вже кілька років поспіль пропонований розмір такого резервного фонду в один мільйон гривень, в результаті обговорень, зменшується депутатами міської ради до 100 тис. грн. А цієї суми не вистачило, як на ліквідацію вибуху на вул. Самбірській у 2008 році так і цьогорічної епідемії. Тому необхідно зробити все, щоб створити не лише матеріальні запаси а й фінансові: у вигляді резервного фонду щонайменше в один мільйон гривень.