Окрім цього прокурор зобов’язав притягнути до дисциплінарної відповідальності винних службових осіб за неналежне виконання покладених на них обов’язків. Не пізніше як у місячний термін вжити відповідних заходів і про результати повідомити Дрогобицького міжрайонного прокурора. Цю постанову Олег Соболь виніс на звернення директора КП «Дрогобичводоканал» Романа Шагали, який поскаржився, що міський голова Микола Гук наклав вето на рішення про підняття тарифів на водопостачання та водовідведення.

Як зазначив Олег Соболь, органи місцевого самоврядування затверджують ціни та тарифи на житлово-комунальні послуги в розмірі економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

У разі затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво орган, що їх затвердив, зобов’язаний відшкодувати з відповідного місцевого бюджету виконавцям/виробникам. Затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво без відповідного відшкодування не допускається.

За словами міського голови Миколи Гука, оскільки увесь цей час він не допускав, щоб рішення про збільшення тарифів на воду набуло чинності, він мав би самого себе і притягувати до дисциплінарної відповідальності – оголосити собі догану.

Нагадаємо, виконком Дрогобицької міської ради прийняв рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення на 47 відсотків, проти якого голосував міський голова Микола Гук і одразу його заветував. Це рішення було винесено на розгляд сесії. Першого разу, незважаючи на триразові спроби проголосувати, рішення не набрало потрібної кількості голосів. Микола Гук видав розпорядження про винесення цього питання на громадські слухання, які через карантин у визначений час не відбулися.

12 листопада депутати Дрогобицької міської ради повернулися до розгляду рішення виконкому про підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення на 47 відсотків і більшістю голосів його підтримали. Проти цього рішення були лише троє: міський голова Микола Гук, депутати Віра Байса та Олександр Вуйко. Міський голова Микола Гук наклав вето на рішення сесії. Микола Гук вважає, що таке значне підвищення плати за воду і водовідведення без згоди на це громади проводити не можна. Тому необхідно провести з цього питання громадські слухання. У неділю, 29 листопада, це питання розглядатимуть на громадських слуханнях.