На сьогоднішній понеділковій нараді, 23 листопада, Микола Гук довів до відома керівників відділів, установ та підприємств міста окремі пункти постанови головного державного санітарного лікаря Львівської області стосовно боротьби з пандемічним грипом та недопущення повторних хвиль епідемії.

Однією із вимог у боротьбі з поширенням пандемічного грипу місцеве самоврядування зобов’язали прийняти необхідні заходи для забезпечення осіб без постійного місця проживання відповідними умовами проживання на холодний період року.

Міський голова повідомив, що керівництво благодійного центру “Назарет”, який знаходиться на території колишньої ракетної бази поблизу села Рихтичі, дало згоду надати таким особам місце для проживання. Однак “Назарет” просить виділити для цього з міського бюджету мінімально можливі кошти. Конкертних сум наразі ніхто не озвучив.

Це питання Микола Гук доручив підготувати та винести на розгляд сесії міської ради: тоді і можна буде взнати в яку суму конкретно обійдеться міському бюджету поселення бездомних у “Назареті”.