Першим же інвестором компанії TheFacebook був  засновник платіжної системи PayPal Пітер Тіль.

На початку 2005 року  компанія Цукерберґа отримує нове доменне ім’я facebook.com, за що власникові довелося викласти  Цукерберґу 200 тисяч «зелених».

А вже з 26 вересня того ж року  сайт стає загальнодоступним . Через шалену, нечувану популярність акції Фейсбуку стрімко зростають, і компанія  опиняється в трійці найбільш прибуткових компаній Сполучених Штатів, разом з Google і Amazon.

За останніми  даними 2013 року авдиторія соціальної мережі перевищила позначку у один мільярд 200 тисяч користувачів. Щодня Фейсбук  відвідують близько 720 мільйонів користувачів, які залишають понад три мільярди «лайків» і коментарів. Також тут публікується щоденно  більше 300 мільйонів світлин.

Щоправда експерти вважають, що соцмережа з часом мережа може вичерпати себе, адже серед користувачів надто мало молоді та підлітків.

 

Та на разі ніщо нібито ФБ не загрожує, а роль і важливість й надалі залишаються високими. Варто пригадати саме роль Фейсбуку в період нещодавніх арабських революцій. Становили понад 16 мільярдів доларів.

Засновникам ж мережа приносить значні прибутки, й минулого, 2013 року, статки Марка Цукерберґа становили понад 16 мільярдів доларів

Є своя сторінка на Фейсбуку й у нашого «Майдану». Щодня її відвідують більше сотні людей. І це не лише розширює нашу авдиторію: завдяки мережі в нас з’явилися нові активні інформатори та автори.

Цікаве, ювілейне