Вчора, 25 листопада, під головуванням міського голови Миколи Гука відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому проаналізували хід виконання заходів з попередження та подолання епідемії пандемічного грипу.

Доповідав з цього питання начальник відділу охорони здоров’я Андрій Шевкенич. Головний державний санітарний лікар Дрогобича Оксана Гривнак заявила, що вірус свинячого грипу до Дрогобича був привезений. Зокрема, з’ясувалося, що один чи двоє хворих на цю недугу були в контакті з людьми, які приїхали із заробітків з Росії. Оксана Гривнак констатувала, що зараз цей вид грипу спочатку протікає безсимптомно і проявляється, коли людину діймає задуха, тоді вже лікувати хворого важко.

«Грип пішов у підпілля, але діє», – так охарактеризував нинішню ситуацію Микола Гук і додав, що незважаючи на закінчення карантину, на період нестійкої епідемічної ситуації у місті слід ретельно стежити за дотриманням санітарного та протиепідемічного режиму.

Виконавчий комітет прийняв рішення, виконання якого допоможе підготуватися до можливих нових спалахів інфекції.

Як повідомили у відділі охорони здоров’я виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, за минулу добу у Дрогобичі на грип і ГРВІ захворіла 81 особа, з них 52 дітей, шпиталізовано 19 осіб, зокрема 11 дітей. Виписано з лікарень 26 людей, з них 15 дітей.