“Нам потрібен сьогодні єдиний кандидат від демократичних сил. Ми повинні зосередити зусилля довкола того, хто вже має найбільшу підтримку українців і не створювати зайвих протистоянь. Та, на превеликий жаль, я мушу констатувати, що в сьогоднішньому рішенні з’їзду “Батьківщини” ми цього не побачили. Тому я приймаю рішення про вихід з партії “Батьківщина”, – написав Михайло Хміль у фейсбуку.

За його словами, він уже написав заяву про вихід з партії і планує офіційно вручити її керівництву партії наступного тижня.

Як відомо, у суботу партійний з’їзд “Батьківщини” офіційно висунув лідера партії Юлію Тимошенкокандидатом у президенти.

Михайло Хміль не назвав прізвища кандидата, якого мала б підтримати “Батьківщина” на його думку. Наразі він недоступний для коментарів. Можна лише припустити, що йдеться про Петра Порошенка, який, за результатами останніх опитувань, майже втричі випереджає Юлію Тимошенко за популярністю серед виборців.

Уже після публікації цієї замітки Михайло Хміль підтвердив ZAXID.NET, що справді мав на увазі Петра Порошенка, проте відмовився від детальних коментарів, пообіцявши оприлюднити свою позицію у понеділок.

Михайло Хміль переміг на виборах у мажоритарному окрузі №115 у Львові як узгоджений кандидат від опозиції, набравши 43% голосів виборців.

Підтримка з боку ув’язненої Юлії Тимошенко була однією з ключових у виборчій кампанії Михайла Хміля 2012 року (фото Галінфо)