Олег Ляшко висунув Ігоря Насалика на міського голову Києва

На зустрічі Олег Ляшко висунув Калуського міського голову  Ігоря Насалика на міського голову Києва. За словами лідера Радикальної партії, всі політики говорять, що треба робити, але ніхто не знає як. За його словами, Ігор Насалик знає, що робити і як, зважаючи на його діяльність на посаді міського голови Калуша. Олег Ляшко також зауважив, що коли хвора дитина, то батьки кличуть найкращого лікаря-професіонала. Так, мовляв, вирішила вчинити і Радикальна партія, підтримуючи одного з найкращих діючих міських голів України.

Інформацію «Вікнам» підтвердив сам Ігор Насалик.

— Офіційне висунення на посаду міського голови Києва розпочнеться 21 квітня, — акцентував Ігор Насалик. — Проте Олег Ляшко, справді, вже анонсував таку подію. Київ — тяжко хворий: від медицини — до освіти та культури. До столиці нині прикута увагу мільйонів. Тому будемо працювати!

Офіційно Ігоря Насалика висуне Київська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка. Проте, міський голова Калуша стверджує, що є позапартійним.

Ігор Насалик зазначив, що наміру знімати свою кандидатуру — не має. І — побореться. На його думку, принцип керування містами — однаковий, тільки розміри — інші.

Як відомо, нещодавно лідер Радикальної партії був в Івано-Франківську, де мав запис на місцевій телерадіокомпанії. Участь у запису брали три міські голови Прикарпаття: Івано-Франківська — Віктор Анушкевичус, Коломиї — Ігор Слюзар та Калуша — Ігор Насалик.

Відомо, що участь у  виборах міського голови Києва візьмуть лідер УДАРу Віталій Кличко, нардепи Леся Оробець, Володимир Макеєнко.

Джерела – калуські “Вікна”