Ми всі чекаємо на зміни. Майдан запустив механізм досягнення цих змін. Але тільки на нас із Вами покладено відповідальність довести розпочате до кінця. Реальний спосіб перезавантажити не лише владу, але й ціле суспільство – взяти якнайактивнішу участь у виборах 25 травня. Питання, як Я МОЖУ ДОЛУЧИТИСЯ має стати ключовим на найближчі кілька тижнів . Інакше МИ ЗНОВУ ПРОСПИМО ВЛАСНЕ МАЙБУТНЄ.

Тепер щодо кандидата. Зробімо, нарешті роботу над помилками ­­­­– нам не можна обирати менше чи більше зло. Бо ЗЛО не буває малим, тому слід відкинути геть усілякі прорахунки, типу, це кандидат мені дуже подобається, але я його не оберу, бо він «не прохідний». Натомість я буду обирати когось, хто уже був, або бодай терся біля влади. Так можна і себе самого перехитрити, а зло(нехай і менше) отримає зелене світло і, будьте певні, дуже швидко набере потрібних розмірів. Давайте кожен з нас зробить усе, аби саме той кандидат, котрий на нашу думку має чисте сумління і став «прохідним». .

Інший аргумент, типу цей кандидат слабкий для керування країною – також слід відкинути, оскільки президентами не народжуються, а дехто із кандидатів має доволі вагомий перелік конкретних здійснених справ, що дає можливість говорити про них, як про людей цілеспрямованих та тих, що здатні на великі звершення. Як паралель, можна привести приклад з недавнього минулого – чи не заслабкі були 18-літні діти, що стали проти режиму?

Враховуючи викладене, ініціативна група, до якої входять Дрогобичани і мешканці району, і  яка вважає, що серед усіх кандидатів на посаду Президента, на особливу довіру виборців заслуговує Ольга Богомолець, запрошує кожного, кому не байдужа доля нашої країни, а також тих, хто хоче здобути досвід участі у виборчій кампанії, кожного, хто здатен проявити ЖЕРТОВНІСТЬ і присвятити свій час та зусилля на благо СПІЛЬНОЇ СПРАВИ, для роботи на виборчих дільницях та у штабі кандидата. Зголоситися потрібно до 29.04.2014р.

Звертатися просимо за телефонами -067110 40 69,  -0958211342, або  на електронну пошту kateryna2007@gmail.com

Катерина СУРМА,

координатор штабу