Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написала речниця Меджліс, помічниця Мустафи Джемілєва Лейла Муслімова.

Вона зокерма повідомила: ” Цьогоріч премію  «Солидарності» вперше буде вручено за заслуги в боротьбі за свободу, демократію та  права людини”.
За інформацією пані Муслімововї, на церемонії вручення премії, що має  відбутися четвертого  червня у Варшаві в 25-ту річницю перших частково вільних парламентських виборів у повоєнній Польщі, запланована участь Президентів Польщі, Франції та Сполучених Штатів Америки.

Вручатиме премію відомому дисиденту та правозахиснику Президент Польщі Броніслав Коморовський та колишній голова профспілки “Солідарність”,перший Президент посткомуністичної Польщі, лавреат Нобелівської премії миру Лех Валенса.

Грошовий еквівалент премії становить один мільйон євро. Нагорода складатиметься з трьох частин: 250 тисяч євро – для самого лавреата, на 700 тисяч переможець зможе визначити програми, які реалізовуватиме Польща, і 50 тисяч будуть призначатися на подорож переможця до Польщі, щоб показати йому країну та її боротьбу за свободу.