Лист Пенсійного фонду, в якому пенсіонерам пояснюють, чому їхні пенсії, всупереч закону про соцстандарти, підвищили лише на 60 копійок, – це вже верх цинізму, безсоромності і відчуття безкарності уряду. Про це сьогодні, 28 грудня, у коментарі ЗІКу повідомив народний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук.

Він зазначив, що цей лист отримали понад 6 млн пенсіонерів. І ці листівки були надруковані і розіслані за державні кошти. А надрукувати 6 млн листівок і доставити їх пенсіонерам – це немалі гроші.

«Ми сьогодні вже написали звернення у Центральну виборчу комісію, нехай вона все-таки дає оцінку таким діям кандидатів у Президенти, які так безсоромно розказують, що нема грошей на підвищення пенсій, але мільйони гривень з Державного бюджету витрачають на такі агітаційні листівки», – заявив Петро Писарчук.

«Юлія Володимирівна вже отримувала одне попередження. Ну то отримає, напевно, друге попередження. А після третього нехай задумається. Це дуже тривожна річ, бо так безсоромно потурають закони України, що я не знаю, на що сподіваються оці всі агітатори», – додав він.

За словами Петра Писарчука, «що написано в цій листівці – це все брехня, і пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію, з листопада мають отримувати на 75 грн більше».