Доброго дня!

Я, Павлось Галина Вікторівна, мешканка м.Дрогобича Львівської області, вирішила написати Вам, бо з моєю єдиною дитиною сталася велика біда!

8 липня 2009 року мій син, Польовий Олег Юрійович, 17.11.2000 р.н., зламав руку. Перелом був відкритий, і в рану потрапила анаеробна клостридіальна інфекція, відома як “газова гангрена”. Халатність місцевих лікарів призвела до того, що 10 липня мого сина оперували уже у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні і, рятуючи дитині життя, ампутували йому ліву руку. Тепер через недбалість лікарів мій Олежик у 8 років став інвалідом.

На сьогоднішній день, не отримавши ніякої допомоги від лікарів-винуватців нашої біди, я звертаюсь до різних людей, організацій, щоб вони проявили милосердя і посприяли оздоровленню та реабілітації моєї дитини. Зі всіх, до кого я зверталася, відгукнулися лише з Благодійного фонду Катерини Ющенко: перенаправили моє прохання в Міністерство соціальної політики і праці та голові Львівської облдержадміністрації. Відповідь прийшла тільки з Міністерства соціальної політики і праці з рішенням надати мені одноразову допомогу в сумі всього 200 грн.

Допоки мій Олежик малий, протезувати його будуть безкоштовно у м.Харкові в Науково-дослідному інституті протезування, протезобудування та відновлення працездатності. Протез, як мені пояснили лікарі, буде просто естетичним, нерухомим, міняти його треба буде що 3-4 місяці. Тобто їздити мені треба з ним у м. Харків, лежати на стаціонарному лікуванні 3-4 рази на рік, а це чималі гроші.Крім того, коли він виросте, мені треба назбирати кошти на якісний функціональний протез імпортного виробництва, щоб він хоч якось адаптувався до нашого нелегкого життя і зміг елементарно себе обслуговувати. Такі протези дуже дорогі!!!

Мій син – весела, розумна, розвинута дитина, навіть зараз гарно вчиться, любить брати участь у різноманітних заходах. Будучи колись шульгою, після ампутації він знайшов у собі сили і почав гарно малювати правою рукою.Зараз він відвідує уроки малювання в художній школі.

Сама я розлучена, батько Олега аліментів на утримання сина не сплачує, мотивуючи браком грошей, заробітну плату я отримую мінімальну. Тому благаю всіх, кому не байдужа доля моєї дитини: допоможіть мені, будь ласка, назбирати кошти на оздоровлення та протезування мого сина, щоб він не зламався, навчився достойно жити та мав якісь перспективи у своєму житті!!!

Оскільки мій син неповнолітній, на моє ім’я відкрито особовий рахунок №9714 у Дрогобицькій філії ВАТ “Ощадбанк” №6307\060, МФО 385093, код ЗКПО 22408026. Для юридичних осіб чи благодійних організацій: р\р3739690004, МФО 385093, ЗКПО 02762257.

Мої контактні телефони: (03244) 2-10-62, 0968289200. Буду щиро вдячна за надану допомогу!!!

З повагою,
Павлось Галина Вікторівна