ВАТ «Львівобленерго» попередило КП «Дрогобицький водоканал», що сьогодні, 19 січня, цьому підприємству буде припинено подачу електричної енергії. У випадку, якщо це станеться, зупиняться насоси на водозаборах і підкачувальних станціях, а отже місто залишиться без води.
Причиною припинення подачі КП «Дрогобицький водоканал» електроенергії є несплата у січні авансового платежу.

Як повідомив директор комунального підприємства Роман Шагала, він може це зробити, бо нема на рахунку грошей. Разом з тим, лише КП «Бориславський водоканал» боргує за очистку стоків 3 346 944 грн. Є боржники і серед дрогобицьких та стебницьких підприємств.

Зокрема, борг державного гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал» становить 312 тис грн, КП «Дрогобицька лазня» – 112 тис грн, КП «Туристичний комплекс «Дрогобич» – 33 тис грн, КП «Стебниккомуненерго» – 30 тис грн, ВАТ «Дрогобицький машинобудівний завод» і ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» – по 28,5 тис грн, вагонне депо -27 тис грн і КЕЧ Самбірського гарнізону – 15,5 тис грн.

Сьогодні керівництво міста запросило боржників до Ратуші на розмову, надіючись домогтись хоч часткової сплати заборгованих коштів, що в свою чергу дало б змогу сплатити авансовий платіж.

Від редакції: Дивно сьогодні чути з вуст директора водоканалу таку інформацію. Адже ще зовсім недавно він розповідав всьому місту, як міцно стоїть на ногах очолюване ним підприємство. Зрозуміло, що підвищення тарифів ще не відчутно (новий тариф діє з 1 січня), однак з його вуст на громадських слуханнях не прозвучало жодного слова щодо подібних небезпек.

Так само дивно буде почути від керівництва КП “Дрогобичводоканал” і те, що виною всьому є вихідні дні. Про це знали всі і був час для прийняття необхідних заходів. А наразі відсутність коштів на банківському рахунку стала непередбачуваною, як сніг зимою…