Навіщо вони це знімають???

 

Не питайте, навіщо я це дивилася. Напевно, для того, щоби розуміти, з ким ми маємо справу. Ми – тому що нині ці тварюки там, а завтра будь де.

 

І вони розмовляють російською. Це – звірі. Якби це була інша мова, напевно не було б так страшно. Можна було б відгородитися, а так – не виходить. Вони там на відео кажуть, що захищають російську землю і Росію, країну, де я народилася та виросла, вони розмовляють моєю мовою і мене від цього нудить.

Українцям у цьому сенсі простіше. Для них це – ворог і все. Крапка! Тепер на багато літ. В росіян все всередині стискається. Ось ці, вони ж десь поруч жили, ми до одних шкіл з ними ходили, можливо, навіть віталися зранку.

Росію,
І невже ті, хто їх підтримує, не розуміють, що ці звірі нап’ються крови, повернуться додому  і вже не зупиняться. Невже не бояться? Напевно, ні.
Зло в чистому вигляді. 21 сторіччя. Морок.

 

І якщо хтось уважає, що Світлана Давидова дурна або що вона не мало робити те, що вона зробила, адже це зрада, то він повинен розуміти, що він на боці цих тварюк з відео. І що небавом вони прийдуть також і за ним.
Переклад ґазети «Майдан»

Джерело – UAINFO

 Ольга КРИЛОВА