За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради Івана Терлецького, призначення та продовження виплати пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загального обов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення та видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від першого  жовтня 2014 року № 509.

         Для отримання довідки особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та проживають в містах Дрогобичі та Стебнику, необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою:  Дрогобич, площа Ринок,1, каб. № 6,8, тел.: 22091,22165.

            З питання порядку призначення та виплати державної допомоги за більш детальною консультацією та довідковою інформацією просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради щоденно з 8 до 17 години,  каб. № 8, 9, 11, або за тел. 35780, 410614.

За інформацією віддлу забезпечення діяльності міськвиконкому