За пропозицією засновника Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, фонд розпочинає ініціативу з допомоги ВПО в Україні. Серед її першочергових завдань – сприяння працевлаштуванню та інтеграції ВПО, створення можливостей для започаткування та розвитку ними власного бізнесу.

Для реалізації цієї ініціативи Міжнародний фонд «Відродження» оголошує Конкурс на створення Центрів розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб у Києві, Харкові, Одесі та Львові.

Мета конкурсу – сприяння самозайнятості та розвитку малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб; створення позитивних прикладів успішного започаткування бізнесу ВПО як моделі для створення робочих місць державою та іншими зацікавленими сторонами.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди; їх об’єднання (коаліції).

Максимальний розмір гранту, включно із фондом для підтримки бізнес-ініціатив та адміністративними витратами, складає 1 500 000 гривень.

Останній термін подання проектної заявки – 17.00 20 квітня 2015 року.

Інформація про конкурси:

Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Києві

Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Львові.

Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Одеса.

Конкурс на створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у м. Харкові.

Міжнародний фонд «Відродження» є однією з найбільших благодійних фундацій, покликаних сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні. Фонд входить до мережі Фундацій Відкритого Суспільства, заснованої фінансистом та філантропом Джорджем Соросом.

Фонд підтримує зусилля громадянського суспільства України з протидії корупції,  захисту вразливих груп громадян та протидії їх дискримінації, розвитку системи безоплатної правової допомоги та доступу до правосуддя. Крім того Фонд підтримує роботу Стратегічних дорадчих груп (СДГ) – ініціативи, покликаної сприяти новій владі України у розробці стратегії реформ.

Контакти:  Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua

Інформація Фонду “Відродження”