Цей концерт організований передовсім  для того, аби підтримати юних виконавців. А ще показати, що війна вбиває майбутнє нашої держави – дітей. І не важливо, в якій частині країни вони живуть чи жили.

У Львові виступатимуть чотири дівчинки-скрипальки з Донецька та Донецької області. У них за плечима по п’ять-сім перемог в загальноукраїнських конкурсах. Двоє дівчат вступали до музичної школи імені Крушельницької у Львові.

Крім того, слухачі почують майстерну гру майбутніх зірок світових сцен: дев’ятирічної Христини Михайличенко, яка в цьому році здобула перемогу на престижному конкурсі в Голландії, та нашої гордості – Євгена Моторенка, який переміг у восьми міжнародних конкурсах, серед яких конкурс Володимира Горовиця.  Та головне його досягнення – конкурс на здобуття майстер-класу одного з найбільш професійних педагогів світу Дмитра Башкірова. На початку травня Євген опановуватиме нові знання і вміння на цих майстер-класах у Ліхтенштейні.

Схожі концерти вже від­булися у столиці, а також в Хмельницькому та Іва­но-Франківську з ініціати­ви громадської організації “Центр культурних іні­ціатив “Відповідальне май­бутнє”. Її засновниці – Богдана Півненко, Клавдія Шевелюк та Вікторія Зубенко – роблять все для того, аби юні таланти могли продемонструвати свої вміння не лише в Україні, а й за кордоном.

Як зазначила Вікторія Зубенко: “На щастя, люди розуміють, що зараз потрібна допомога кожного. Нам вдається виконувати свою місію – гуртувати для підтримки проекту однодумців, які показують свою соціальну відповідальність і готові допомагати талановитим дітям! До прикладу, Львівська обласна філармонія підтримала нашу ініціативу відразу ж. Її директор Володимир Сивохіп добре розуміє важливість цього проекту, що дуже приємно. Назустріч нам йдуть усі, але в жодній філармонії, в жодному місті організаційні питання не вирішувались так легко! Щиро дякую вам! ”.

Ольга МАКСИМ’ЯК, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії