Позавчора зробили операцію на пошкоджене око.
Ірина вийшла з коми. Стан її стабільний, але важкий.
Ірина неодружена. Єдина дитина у сім’ї. Мама її інвалід через хворобу серця. Батько звільнений з роботи через банкрутство Автокранового заводу. На їхньому утриманні також є дідусь Іринки, який також є інвалідом та пенсіонер-бабуся . Одним словом, ситуація дуже складна.
Вчителі про Іринку відгукуються дуже позитивно. Вона завжди була активною, брала участь у різних мовних та літературних конкурсах. ЗНО з української мови склала на 200 балів. Згодом закінчила філологічний факультет нашого університету. Відгуки від усіх про дівчину лише позитивні.
Наразі Ірина знаходиться у реанімації. Лікування буде тривали і складним. Ще складнішою буде реабілітація. Особливо психологічна. Наразі Іринкою опікують волонтери з Дніпра. Зокрема нотаріус Ірина Євчук.
Іринка потребує підтримки КОЖНОГО із нас. У першу чергу МОЛИТОВНОЇ.
Листи й дарунки можна надіслати за адресою: 49005, Дніпропетровськ, обласна лікарня ім. Мечникова, головлікарю, для пораненої Ірини Іванюш із Дрогобича — медінструктора, позивний “Лютик”.
Якщо у Вас є можливість допомогти Іринці коштами, то можете їх перерахувати на рахунки, відкриті на ім’я мами Іринки – ІВАНЮШ АННИ ПЕТРІВНИ:
р/р 4149497831438827 Приватбанк (для гривні);
р/р 4149497831438819 Приватбанк (для євро);
р/р 4149497831438801 Приватбанк (долари).
ГОТІВКУ можна передати через наших волонтерів або через о. Тараса Гарасимчука (парох на парафії Пресвятої Трійці у Дрогобичі). Отець Тарас постійно підтримує маму та родину Іринки, тримає із ними тісний контакт.
У разі чогось, можете телефонувати мені – 067-374-24-92 чи іншим нашим волонтерам.
ДЯКУЄМО!
ВІЙНА ТРИВАЄ! ЩОДНЯ, ЛЯГАЮЧИ СПАДИ, ДЯКУЙМО БОГУ, ЩО СПИМО У СВОЄМУ ЛІЖКУ, А НЕ СИДИМО ІЗ ДІТЬМИ У ПІДВАЛІ ПЕРЕХОВУЮЧИСЬ ВІД ОБСТРІЛІВ ЧИ ТОМУ, ЩО НАШОГО БУДИНКУ УЖЕ НЕМАЄ. ДЯКУЙМО БОГУ, ЩО МИ І НАШІ ДІТИ МАЮТЬ РУКИ, НОГИ, ОЧІ. І НЕ ЗАБУВАЙМО, ЩО ДЕХТО УЖЕ НЕМАЄ РУК, НІГ, ОЧЕЙ, ЖИТЛА ЧИ НАВІТЬ ЖИТТЯ.
І ВОНИ ПОЖЕРТВУВАЛИ ЦИМ УСІМ, ЩОБ УСЕ ЦЕ МАЛИ МИ.