Нова мобільна система від Google під назвою Android Pay дозволить власникам смартфонів здійснювати покупки в торгових точках в США. В оновленій версії Android, яка буде випущена пізніше цього року, буде присутня функція верифікації покупок через сканування відбитків пальців.

У компанії вважають наявність платіжної системи обов’язковою характеристикою смартфонів, щоб конкурувати з Apple Pay, випущеної для iPhone в минулому році.

Сервіс Google Photos, схожий на Instagram, дозволяє зберігати і впорядковувати фотографії і відеозаписи в дата-центрах компанії. Користувачам цього сервісу дозволять завантажувати контент в необмеженому обсязі, хоча великі файли будуть стискатись на час зберігання.

Google запустив Google Photos

Компанія також розповіла про нову операційну систему, яка стане доступна користувачам до кінця 2015 року, під назвою Brillo, призначену для «інтернету речей» – компонента «розумного будинку». Вона є спеціальною версією Android, яка споживає мало енергії.

Для підключення побутових пристроїв до інтернету буде використовуватися протокол комунікації Weave, за допомогою якого можна буде, наприклад, відкривати і закривати дверний замок.

L;thtkj – “Watcher”