Сьогодні у Львові внаслідок умисних злочинних дій бандитів постраждали дві людини. Це свідчить про те, що бандитизм став на шлях війни не тільки на Закарпатті. Такі дії йдуть в унісон з діями російських терористів і за сценаріями Москви для дестабілізації ситуації в Україні.
Завдання правоохоронних органів нині полягає у максимальному посиленні контролю за безпекою громадян та збереження стабільності з залученням активістів, які готові спільно з правоохоронцями стати на захист Львівщини та її мешканців.
Звертаюся до усіх людей об’єднатися для збереження права на мирне та безпечне щоденне життя задля спротиву паніці, якої так від нас хочуть бачити наші вороги, і для чого вони вчиняють диверсійні акти.
Закликаю громадських активістів та усіх небайдужих людей з міст та сіл Львівщини організувати спільно з органами правопорядку патрулювання територій населених пунктів, щоби своєю згуртованістю та готовністю охороняти співгромадян дати відсіч тим, хто всіляко прагне дестабілізувати ситуацію в Україні.

Прес-служба ЛОДА