Лише два тижні минуло з моменту як „Оздоровчий комплекс „Рандеву”” гостинно відчинив двері, та тепер вже від охочих попаритися й з комфортом відпочити не бракує.

Комплекс працює цілодобово. Для клієнтів діє гнучка система знижок.

До Ваших послуг – три автономні парильні:

– у першій – парна, басейн, душ;

– у другій – те саме + кальянна кімната (вартість одного кальяну – 50 гривень незалежно від часу перебування в сауні);

– у третій є бенкетний зал на 12 осіб. Є можливість повністю замовити обід, сніданок чи вечерю за цінами бару (замовлення приймають попередньо, й до першої ночі кухні „Рандеву” радо обслужить Вас).

В Оздоровчому комплексі Вас забезпечать усім необхідним – від капців та шапочки до простирадл і рушників. Тож прийти відпочити та відновити сили можете одразу після роботи.

В кожній сауні є кімната відпочинку з сучасними зручними меблями та сателітарним телебаченням. Можна скористатися феном, чайником. Також клієнтам пропонують традиційні чорний чи зелений, а також різноманітні трав’яні чаї, прохолодні напої, великий вибір пива.

Ціни в „Рандеву” значно нижчі, ніж у звичайних комунальних лазнях.

У понеділок-п’ятницю, з 8 до 16 години – 50 грн. за годину (умова – замовлення сауни на термін не менше двох годин);

З 16 до 8.00 год. та у вихідні дні – 100 гривень за годину. Кожна четверта година – безкоштовна.

Для компанії, в якій більше п’яти осіб, можливий такий варіант. Скажімо Вас семеро. За першу годину Ви сплачуєте звичні 100 грн.. за п’ятьох і додатково по 25 грн. за шостого й сьомого клієнта. А далі, незалежно від часу перебування, година для всіх Вас коштуватиме 100 гривень. Четверта година – безкоштовно. Невеличкі арифметичні розрахунки: 150 грн. + (100 грн. * 2 год) = 350 грн. за чотири години. І, таким чином, одна година для однієї особи коштуватиме: 350 грн. / 4 год = 87,50 грн / 7 чол. = 12,50 грн.

Завітайте до „Оздоровчого комплексу „Рандеву”. Не пошкодуєте! Ціни помірковані, сервіс європейський, враження неповторні! Ласкаво просимо!