У «Днях польського сільського господарства» підтвердили свою участь вже 18 польських компаній, серед яких присутні будуть великі польські виробники та постачальники сільськогосподарської продукції та техніки. Захід «Дні польського сільського господарства в Україні» відбуватиметься під патронатом Міністра Сільського Господарства та Розвитку Села Республіки Польща. Окрім цього, під час проведення заходу заплановано візит представника керівного складу Агентства Сільськогосподарського Ринку Польщі – державної організації, що займається регуляцією та контролюванням польського сільськогосподарського ринку.
Участь у «Днях польського сільського господарства» є безкоштовною. Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційний формуляр онлайн або відіслати заповнений реєстраційний формуляр (у Додатку) на електронну адресу kiev@trade.gov.pl з приміткою “Дні польського сільського господарства”. Термін надіслання заявок на участь у заході – до 25 серпня 2015 року включно.
Детальна інформація про захід «Дні польського сільського господарства в Україні» також доступна на інтернет-сторінці ВІДДІЛУ сприяння торгівлі та інвестиціям у закладках «Новини» або «Календар заходів».
В разі виникнення додаткових питань просимо звертатися до контактної особи: п. Катажина Вітковска, II Секретар Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям, тел. +38 (044) 279-12-98, e-mail: kiev@trade.gov.pl