До постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Львівської міської ради надійшло звернення від керівництва міста Дрогобича про те, що на маршруті «Львів-Дрогобич» відбуваються нелегальні перевезення пасажирів мікроавтобусами на 6 або 8 місць, які не мають жодних дозволів на надання таких послуг. Про це 23 березня під час спільного засідання депутатських комісій Львівської міської та обласної рад повідомив голова комісії Львівської міської ради Василь Попович.

Зі слів Поповича, звернення влади Дрогобича також стосувалося і нерегульованих кінцевих зупинок приміських маршрутів у Львові. Адже кінцеву зупинку маршруток «Львів-Дрогобич» перенесли із залізничного вокзалу на Автовокзал на вулиці Стрийській, натомість маршрутки «Львів-Трускавець» та «Львів-Східниця» й надалі без жодних проблем курсують на залізничний вокзал, що й створює непорозуміння серед водіїв та самих пасажирів.

Попович зазначив, що нелегальні мікроавтобуси довозять пасажирів із Дрогобича на залізничний вокзал, натомість офіційні перевізники, які надають послуги на цьому маршруту, везуть людей тільки до автовокзалу на Стрийській. Відтак, ті маршрути, які виграли тендери, стають нерентабельними, «а на нелегальних ми не можемо вплинути».

Василь Попович також повідомив, що у розпорядженні комісії є фотоматеріали про те, як нелегальні перевізники мікроавтобусами перевозять пасажирів у напрямку Дрогобича, Трускавця та Східниці. «Як на Львівщині здійснюються перевезення з і до курортних міст – чорт ногу зломить», – прозвучало на засіданні комісії. На засіданні комісії також були представники із Дрогобича, які наголошували на тому, що жителі міста не розуміють, чому трускавецьким чи стрийським маршруткам можна їхати до залізничного вокзалу, а дрогобицьким – зась.

Підсумком розмови про перевезення пасажирів до Дрогобича стало те, що дрогобицьким маршрутам дали добро на подальше перевезення пасажирів до залізничного вокзалу у Львові. На засіданні комісії представники уповноважених органів повідомили, що ухвала сесії ЛМР про заборону руху приміських та міжміських маршрутів буде діяти тільки із укладенням нових договорів між замовником та виконавцем: Львівською ОДА та представником перевізника. А оскільки зараз діють угоди, підписані раніше, то до закінчення терміну їх дії, маршрутки «Львів-Дрогобич» надалі мають право возити пасажирів на залізничний вокзал.

«Якщо у схемі руху вказано «залізничний вокзал», то можете їздити», – зазначив Василь Попович, відповідаючи на запитання представника із Дрогобича. «Доки немає тендеру, – зеленого світла вам. Згідно із схемою руху», – додав Василь Попович.

Учасники засідання також домовилися найближчим часом провести виїзди мобільних груп, які здійснять рейд щодо нелегальних мікроавтобусів, які «завелися» у цьому напрямку.