Мобілки позбувся у власному помешканні

Днями дрогобичанин Я. повідомив правоохоронців, що з його квартири поцупили стільниковий телефон „Нокія 1208” вартістю 360 грн. Працівники сектору карного розшуку дрогобицького міськвідділу внутрішніх справ здійснили відповідні оперативно-розшукові дії й затримали чоловіка, який зізнався в скоєнні крадіжки. Зараз розглядається питання про притягнення злодюжки-невдахи до кримінальної відповідальности за ст. 185 Карного кодексу України.

Крадуть і квіти, й крам з кіосків

Мешканка Дрогобича Л. нещодавно звернулася з письмовою заявою до міського відділу міліції, у якій повідомила, що з торгової палатки на Малому Ринку невідомий зловмисник викрав штучні ліани, чим завдав потерпілій збитків на 27 гривень. Працівник служби дільничних інспекторі гарячими слідами розкрили злочин й знайшли крадія, якій тепер відповідатиме за законом.

Того ж дня працівниками сектору охорони громадського порядку було затримано раніше судженого Б., який з кіоску на тому ж Малому Ринку потягнув різного краму на 190 гривень. Мабуть, знову цей дрогобичанин піде до цюпи.