Цікавими були й композиції, представлені учасниками. Скажімо, що дещо здивувало, Самбірський професійний технічний ліцей, побував свою презентацію на протиставленні Схід_Захід, й діти, що представляли свій навчальний заклад навіть одягнені були в камуфляж (оце, може, й надмір), адже хотіли показати, що тут у нас Мир, а там, на Сході – жорстока війна, учасником якої Самбірська учельня дієво допомагає.

Регулярно відправляють в зону АТО набори сухих супів і  (присутнім на святі їх продемонстрували) з рисом, гречкою, макаронами (один пакет на десять порцій), а також борщів, і всього цьогоріч відправили на Схід 1200 пакетів. Також а в зону АТО передають трав’яні чаї і так звані «тормозки» (набори з сушки, арахісу, кураги)…

Окрім цього Самбірського училища, взяли участь також учні та викладачі Самбірського професійного училища сфери послуг (обидві команди – постійні учасники Фестивалю в Дрогобичі), професійних училищ з Меденич та Борислава, Львівського міжрегіонального центру профтехосвіти художнього моделювання, Вищого професійного училища харчових технологій (Львів), Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел (уперше діти з Турківщини завітали на дрогобицьке свято пирогів), комплексу шкіл № 2 імені польсько-норвезької дружби міста-партнера Остжешув (РП), садівничо- технічної школи з чеського Літомишля, вищого професійного училища харчових технологій зі Львова (теж уперше брали участь у вареничній імпрезі) і звісно ж команда господарів…

Розпочалося дійство з привітань. З вітальними словами виступив директор Дрогобицького ліцею Володимир Ткач, котрий пригадав історію заходу, розповів про гостей та учасників і побажав успіху всім, хто причетний до феєричного дійства приготування вареничного розмаїття…

Відтак ведуча, заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Ольга Хомишак надала слово Оксані Рик, методистові навчально-методичного центру профтехосвіти у Львівській області, котра є постійним гостем і другом дрогобичан. Пані Оксана висловила неабияке задоволення від того, що гарна традиція не переривається, що ось уже сьомий рік поспіль проходить в Дрогобичі на вулиці Пушкіна Фестиваль українського вареника.

Також учасників Фестивалі привітали Валерій та Галина Корені, власники бази відпочинку «Рута» у Затоці, де проходять практику майбутні повари та офіціанти з Дрогобицького ліцею.

Опісля Оксана Хомішак представили комісію чи то пак журі – фахівців, котрі мали оцінити приготовлені учасниками вареники: Володимира Ткача, Оксану Рик, заступника директора Дрогобицької райспоживспілки, голову профкому Марію Хомин, котра теж незмінно бере участь у Фестивалі, депутата Дрогобицької міської ради, директора ресторану «Діброва» Осипа Бугу….

Після цього в залі розпочався концерт училищної самодіяльності, Ну а юні кулінари в кухні лабораторії дві години чаклували над своїми смаколиками. Творила дива дивні, й, як завжди, мабуть, найцікавішим було спостерігати за процесом, за тим. Як спочатку готуються тісто, начинка, а потім вже народжується красень-вареник, котрий благає «З’їж мене»…

І ось найголовніша мить – до зали вносять готові, «допіру спечені» вареники або пироги й поважна комісія приступає до дегустації.

– Насправді ця дегустація – річ надто непроста, адже всі вареники  неабияк смачні, гарні, а деякі несподівані – каже Оксана Рик.

І справді дуже цікаві цього разу вареники на Фестивалі. Окрім традиційних з м’ясом і сиром (Борислав), були з сиром і чорносливом (та сама учельня), з печінкою і гречаною кашею, з квашеною капустою та грибами (Львівський міжрегіональний центр профтехосвіти).

Дрогобичани пропонували вареники з курячим філе, а також з манкою, цвітною капустою та броколі. Багатьом сподобались меденицькі десертні вареники з шоколадом та вишнею, боринські – з квасолею та грибами, картоплею та сиром.

Самбірчани з професійного політехнічного ліцею приготовили ну дуже смачні пироги з капустою та гречкою. Львівське вище професійне технічне училище харчових технологій подивувало своїми несподіваними, вельми цікавими до них – вареникам з маком і вишнями. Та багатьом гурманам не так до душі були самі вареники, як коньячно-медовий соус до них.

Всіх вареників і не перелічити. Та варто виділити стебничан, котрі щоразу демонструють неабияку креативність і фантазію. Якщо більшість учасників готували два-три види вареників, у команди Стебницького ліцею їх було сім – справжня веселка, адже були вони різних кольорів. Це вареники з яблуками й гарбузом, зі шпинатом, картоплею, капустою, плавленим сиром, печінкою тощо… Ну а барвники – натуральні – сік моркви, сік гарбуза, куркума, шпинат…

Надто швидко, майже блискавично спорожніли тарілки… Й дійшло свято на завершення. Цього разу, як і раніше, переможців не було, адже всі учасники довели свою високу кухарську майстерність. Тому й отримала кожна команда-учасник від журі, з рук Оксани Рик та Володимира Ткача дипломи та подарунки (цього року – підставки у вигляді її величності вареника)…

Вареники з сиром, вареники в маслі,
Ох, які ж бо ви, направду, у мене прекрасні!

Вареники-варенички – кручені краєчки,
Начиночка краща, ніж з м’яса чи гречки!

Взялись попід руки, як на вечорницях,
Побігли купатися в гарячій водиці.

З баняка стрибнули під холодну воду
І у миску – хизувати свою смачну вроду.

Жартували з цукром, падали в сметану.
Ось так годували газдиню старанну.

Вареники-варенусі мої любі й милі,
Нехай всі на світі знають, що ви не ліниві!

Наталя БОБЕР