Минулої середи в великій залі муздрамтеатру імені Юрія Дрогобича учні та педагоги ЗОШ № 4 провели масштабне, яскраве свято «День батька – захисника Вітчизни», аби віддати шану тим, хто боронить нашу волю й прийдешнє в неоголошеній війні на Сході. Й зокрема – батькам учнів одного з найстарших навчальних закладів у місті.

Взяв участь в урочистих, на які прийшло стільки людей, що глядацька зала була заповнена так, що багато хто мусів спостерігати за дійств стоячи, й Денис Гусашвілі. Й пришов не один – з побратимами з підрозділу «Сокіл» на  управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВСУ на Львівщині, з якими не так давно виконував службові завдання в Донбасі – Дружківці, Слов’янську, Краматорську.

Голова учнівського самоврядування Люба Чернікова вручила кандидатові листи учнів воїнам АТО, які пан Денис передав присутнім на Дні батька воякам які небавом відправляться в зону проведення Антитерористичної операції.

У своєму виступі претендент на найвищу посаду в місті вшанував пам’ять загиблих й висловив дяку присутнім у залі бійцям, котрі побували не лише на передовій, а й виконували спеціальні завдання тилу ворога…

Відтак Денис Гусашвілі наголосив: «Сьогодні, коли бачу проблеми громади, вважаю своїм обов’язком зробити все, щоб змінити ситуацію, навести тут лад, забезпечити розвиток економіки та безпеку в Дрогобичі та Стебнику. Я не обіцяю – продовжив кандидат, – ґарантую, що ви відчуєте кардинальні зміни в місті, побачити велику різницю між тим, що є нині й буде завтра, якщо висловите мені довіру й оберете міським головою.

Бійці підрозділу «Сокіл» подякували своєму побратимові полковникові Гусашвілі й закликали присутніх надати йому підтримку на виборах.

Також діловою та конструктивною була зустріч пан Гусашвілі в Стебнику, де він говорив про себе свою програму, про те, що увага до проблем міста-супутника та «Полімінералу» буде однією з пріоритетних.

А минулого четверга в радіоредакції пройшов круглий стіл за участі Дениса Гусашвілі та представників національних громад – польської, російської, єврейської. Кандидат на посаду Дрогобицького міського голови запевнив, що всіляко сприятиме національним громадам і підтримуватиме їх в разі обрання, що багатокультурній і багатонаціональній культурній спадщині Дрогобича приділятиме максимальну увагу. Що туристичні маршрути в Дрогобичі будуть розроблені власне з урахуванням того, що культури взагалі, й наша, дрогобицька, зокрема, є ґетероґенною, й про це не можна забувати.

 

Відео

Володимир СТЕПАНЕНКО

ПРО

Дениса  Олеговича  ГУСАШВІЛІ

Кандидата на посаду  Дрогобицького міського голови

 1. Пройшов шлях від рядового працівника до керівника районного і обласного рівнів.
 2. Навів трудову дисципліну у підрозділах, які очолював, та домігся сумлінного виконання службових обов’язків від підлеглих для блага громади.
 3. Будучи керівником міліції у Сокалі, Яворові, Дрогобичі, Львові швидко припинив викрадення автотранспорту, подолав вуличні розбійні напади та пограбування громадян, знешкоджено більше десяти кримінальних угрупувань, що займалися крадіжками з квартир громадян, викрито лабораторії по виготовленню важких наркотиків та осіб які їх розповсюджували, по всіх справах.
 4. За його наполегливості попереджено цілий ряд замовних вбивств жителів Львова, Сокальщини, Дрогобиччини, зокрема, вбивство матері малолітньої дитини.
 5. Після Дрогобича, працюючи у Львові, на посаді начальника кримінальної міліції, зумів за короткий термін розкрити резонансне вбивство на расовій основі громадянина Нігерії, за що отримав дострокове звання полковника, а погони приїхав вручати особисто тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.
 6. Викрив розгалужену мережу злочинних груп, які займалися виготовленням підроблених ліків першої необхідності і збували їх на теренах всієї України, що становило загрозу здоров’ю та життю тисяч наших громадян. За цю успішну операцію змушений був витримати зухвалий тиск керівництва МВС і очільників держави, але незважаючи на це справа була доведена до суду, а злочинці засуджені, у тому числі працівники аптек.
 7. Розкрито злочинну групу бухгалтерів відділу освіти міста Львова, котрі розікрали бюджетні кошти передбачені на зарплату працівників освіти міста на загальну суму близько 3 мільйона гривень, справа скерована до суду, викривав інші гучні корупційні злочини з боку чиновників пов»язані із бюджетними коштами.
 8. За підтримкою і допомогою громадськості, підприємців довершив капітальний ремонт приміщення міськрайонного відділу, зокрема опалення, даху, фасаду, пластикових вікон і т.і, а також ізолятора тимчасового утримання у Дрогобичі, який є найсучаснішим у Західній Україні.
 9. Очолюючи міський відділ Дрогобича постійно докладався до підтримки сиротинця «Оранта», школи-інтернату у Нагуєвичах, та будинку людей похилого віку у Підбужі.
 10. Вперше в Україні ініціював створення і діяльність Громадської ради при Дрогобицькому міському відділі внутрішніх справ, яка допомогла працівникам міліції повернутися у роботі лицем до громади.
 11. Під час Майдану Гідності, сприяв поїздкам активістів Дрогобича до Києва, яких у Львові блокували працівники ДАІ у листопаді 2014 року.
 12. Безпосередньо сумлінно виконував доручені обов’язки у зоні АТО і надалі матеріально підтримує своїх працівників, які продовжують боронити Україну на Сході.
 13. Пройшов громадську люстрацію у квітні-травні 2014 року, а також офіційну люстрацію згідно Закону «Про люстрацію» у березні-вересні 2015 року, маючи можливість залишитись в новій поліції звільнився з органів для служіння громадам Дрогобича та Стебника.

Дбайливий сім’янин, турботливий батько своїх дітей, чуйна, щира  людина.

Виборці про кандидата

 

«Давно знаю Дениса Гусашвілі, як людину з достатньою фаховою кваліфікацією, значним професійним досвідом, незмінною відповідальністю за доручену справу”.

Роман Зубрицький, лікар-хірург  Трускавецької міської лікарні

«Хочу відзначити риси, які притаманні Денису Гусашвілі: постійну щоденну наполегливість, незвичне трудове завзяття, послідовну господарську дбайливість”.

 Богдан Фартушок, директор санаторію «Нафтуся Прикарпаття»

 

«Добре пам’ятаю Дениса Гусашвілі, який завжди відкликався і тісно співпрацював з Громадською радою при ГУ МВС України і долучався до вагомого внеску у зміцнення дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ і конструктивно взаємодіяв з громадськими правозахисними організаціями»

Зорян Ацедонський, директор Заслуженого Прикарпатського    ансамблю пісні та танцю України «ВЕРХОВИНА»

«Постійно будемо вдячні Денису Гусашвілі, як щедрому доброчинцю за належну турботу і своєчасну допомогу сиротам з «Оранти» і дітям з обмеженими можливостям з Нагуєвицької школи-інтернату позбавлених батьківської уваги і тепла. Йому, як мало кому властиві: шляхетність у поводженні з людьми, щира доброчинність, незмірне бажання служити громаді”.

Віра Круглій, директор «Оранти»

Ігор Розкіп, директор Нагуєвицької школи-інтернату

«У Дениса Гусашвілі мене захоплює в цій людині, чималі успіхи у службовій діяльності, зростаючий інтелект, широкозасяжні плани і задуми».

Світлана Мала, директор Дрогобицької ЗОШ № 4

«Денису Гусашвілі, шляхетній людині слова і чину, яка виявляє постійну доброчинність, християнське милосердя, батьківську турботливість під силу здолати труднощі і перешкоди у розбудові Дрогобича, допомогти відродженню Стебника при активній підтримці громади».

Отець Ігор, декан Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП

 

«Як і він, я щиро вірю у розум і розважливість Дрогобичан і Стебничан, які зроблять свій правильний вибір 25 жовтня цього  року і проголосують за Дениса Гусашвілі на посаду міського голови міста Дрогобича, задля кращого життя сьогодні і гідного прийдешнього для нащадків».

Леонід Мищатин, генеральний директор Дрогообицького долотного заводу