Нічого неможливого немає! В цьому іще раз переконалисьдрогобичани, коли до них  з лекцією завітала міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування Верена Єґер.

 

14 грудня  студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, гості заходу мали змогу дізнатися про можливість застосування методу ННС у професійній сфері, у своєму повсякденному житті, побачити його дію на практиці (шляхом виконання практичних вправ).

До того ж мали змогу переконатись в тому, що метод ненасильницького спілкування реально має можливість покращувати життя тисяч людей. Ніколи не пізно відмовитися від насильства на благо всіх зацікавлених сторін. В той же час при всій своїй неординарності, метод дуже простий, логічний, раціональний і доступний абсолютно будь-якій людині.
Дякуємо, Верено! Дякуємо організаторам: громадській організації «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення  «Простір гідності» в особі Олени Ганцяк-Каськів та Роксолани Мельник, а також Міжнародному інституту духовного розвитку людини в особі Віталія Карпенко, Наталі Карпенко, Оксани Волошиної за можливість детально взнати, що таке ненасильницьке спілкування.
Дякуємо також адміністрації університету та факультету (ректору, професору Надії Скотній та доцентові, деканові Ігореві Гриникові) за сприяння в організації зустрічі.

Володимир ДУМИЧ,

текст і фото