Дрогобицький міський голова  Тарас Кучма вручив почесну відзнаку «Мати-героїня» Гульнорі Одінаєвій зранку шостого січня, в переддень Різдва.

Також, окрім відзнаки, жінка отримала з рук очільника міста букет квітів та подарунки для малечі.

Нині сорокатрилітня Гульнора Одінаєва разом з чоловіком Джамалом,  котрий сьогодні воює на Сході в АТО, виховує вісім дітей.

У зв’язку з окупацією  Криму, родина  біла вимушена покинути півострів  та переселитися  до Дрогобича.

Нагадаємо, що сама Гульнора народилася в  столиці Таджикістану  Душанбе, де минули  її юні роки.

Доля цієї  жінки є особливою адже  після того, як вона вийшла заміж, 1993 року, у зв’язку з громадянською війною у Таджикистані, вона з сім’єю переїхала до Криму. Нині її доля повторилася.

У своєму слові Гульнора Одінаєва висловила вдячність Благодійному Фонду «Карітас» СДЄ УГКЦ,  владі міста та соціальним службам, які опікуються нею та її родиною з часу приїзду до Дрогобича. Також вона привітала усіх з Новим роком і Різдвом Христовим, чим висловила висловила повагу до наших традицій.

– Я маю велику надію на те, що скоро в Україні запанує мир, і ми повернемося до Криму. А ви зможете приїздити  до нас на відпочинок так, як це було раніше. Ми єдиний народ і у нас єдина країна. Слава Україні, —  сказала на завершення влади міста Гульнора Одінаєва.

 

Зеновій КВАСНІЙ

Світлини автора