Комісія ухвалила одностайне рішення, відповідно до пункту 11 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звернутися до Президента Львівської обласної організації  роботодавців транспорту І. Думи та  голови ЛОО ВГО «Всеукраїнська Асоціація Перевізників» І. Велійка з проханням не відмовляти у пільговому перевезенні окремих категорій громадян у громадському транспорті загального користування,  до вирішення питання щодо джерел фінансування.

“Прості люди – пенсіонери, ветерани, учасники АТО не винні у тому, що під час бюджетного процесу десь загубилися їхні гроші. переконаний, що це питання буде вирішене, бо інакше не може бути. Але поки воно вирішується, не можна викидати людей з маршруток і автобусів,” – наголосив голова комісії Михайло Гичка.

Також нагадаємо, що Львівською обласною радою було ухвалено рішення від 12.01.2016 № 48 «Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо покращення бюджетних показників на 2016 рік у частині вирішення проблем з компенсацією за пільговий проїзд, обсягів освітньої та медичної субвенції, фінансування професійно-технічної освіти».

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради