Група каналів 1+1 розпочала організаційні зміни. 18 травня Віталія Докаленка призначено генеральним продюсером групи. Дмитро Веліканов стане креативним продюсером групи.

Віталій Докаленко продовжить обіймати посаду генерального директора телеканалу CITI, який входить до групи 1+1. До сфери його відповідальності на позиції генерального продюсера входитиме власне виробництво розважальних проектів для всіх каналів групи.

Дмитро Веліканов – колишній генеральний продюсер російського телеканалу РЕН ТВ. Дмитро приєднається до групи 1+1 як креативний продюсер.

Керівництво групи 1+1 очікує, що нові члени команди поліпшать якість розважального контенту, принесуть у виробництво свіжі ідеї. За словами Олександра Ткаченка, генерального директора групи, канали уже визначилися з низкою проектів до осіннього сезону і готові запустити їх у виробництво.

Для довідки:

Віталій Докаленко був президентом Національної телекомпанії України, керував телеканалом ТОНІС, був головним режисером Нового каналу. Зараз пан Докаленко обіймає посаду генерального директору телеканалу СІТІ.

Дмитро Веліканов має досвід роботи на телебаченні на посадах ведучого, режисера та продюсера. До 2004 року Дмитро керував продакшном та був першим заступником віце-президента телеканалу MTV-Росія, потім – генеральним продюсером телеканалу ДТВ. З 2008 року обіймав посаду генерального продюсера телеканалу РЕН ТВ.