До творчости мисткиню  надихнуло горе, яке сталося з її родиною зсув ґрунту, який вщент зруйнував батьківську оселю та інші домівки. З трепетом у душі, чистою українською мовою, Вєра Сохова розповіла гостям про те, як їй дісталася голка, якою вишивала її мама. Також жінка наголосила на значущості молитви у часі біди. Саме тему духовності майстриня, за допомогою голки, відображає у своїх роботах.

Своє співчуття і розуміння пані В’єрі висловив і Дрогобицький міський голова Траса Кучма. У своєму виступі він порівняв трагедію, яка сталася з її сім’єю з трагедією, яка нині спіткала український народ.

Відтак посадовець  розповів про те, як молитва рятує у різних ситуаціях, а особливо у часі війни. Щоб випросити Божого милосердя, Тарас Кучма закликав усіх не забувати про молитву і добрі справи, які зарадять людському горю.

Як повідомили організатори виставки, офіційне її закриття відбудеться восьмого  травня. Отож усі охочі мають можливість відвідати виставку та оцінити мистецький талант майстрині.

Прес-служба Дрогобицької міської ради