Й сьогодні в усій Україні згадують тих, кого молола, ламала, винищувала безжальна нкведистсько-каґебістська каральна машина.

Ми поминаємо жертв Биківні, Тюрми на Лук’янівській (у якій, разом з іншими сотнями невинно убієнних, комісари вбили знаменитого художника-дрогобичанина Фелікса Ляховича),в’язниці на Лонцького у Львові, в’язниці НКВД у Дрогобичі на Стрийській, сотень скорботних місць по всій Україні й віддаємо пошанівок тим, хто став жертвою кривавої совєцької системи.

Поминаємо жертв Голодомору, згадуємо Розстріляне наше відродження, схиляємо голови перед пам’яттю замордованих у сталінських та брежнєвських таборах, згадуємо депортацію кримських татар 1944 року й сьогоднішні репресії проти киримли в окупованому Криму.
Тож  запалімо нині поминальні лампадки  на честь жертв. Подібне не повинно повторитися ніколи. А пам’ятники катам-комуністичним посіпакам мають нарешті  бути демонтовані. Так само мусимо домагатися Нюрнберґу-2 для комуністичного режиму.

Ні – фашизму будь-якого кольору, ні – тоталітаризмові. Вічная пам’ять полеглим від рук ленінських та сталінських шкуродерів і жертвам совєцького режиму брежнєвської епохи.