​Рава-Руський пункт пропуску – один із найбільш завантажених. Зранку автомобільна черга сягала близько 400 автомобілів. Відтак, щоби лишень заїхати на саму територію пункту пропуску для контролю, потрібно вистояти від восьми до 12 годин.

Стою від шостої ранку, а вже перша година обіду, вже вісім годин. Поза чергою проїхали 300 машин. Ми за чотири години проїхали вісімметрів вперед. Колись переписували чергу і такого не було. Тепер так постійно.

Із шостої ранку, щоб переїхати і перегнати машину. Звідти перевозимо товари на Tax Free. Нема у Рава-Руській роботи, тому й їздимо. Багато людей їдуть за кордон і заробляють так гроші, – розповіли учасники малого прикордонного руху, тобто мешканці 30-кілометрової зони від кордону.

Понад 70 відсотків машин у черзі з іноземними номерами, переважно польською реєстрацією. Власники таких автомобілів, згідно з українським законодавством, мають щоп’ять днів перетинати кордон, в іншому разі – штраф. У кожному такому автомобілі переїжджає від двох  до п’яти  осіб. У бусах – ще більше, їдуть усією родиною. Бо чим більше пасажирів, тим більше товару можна перевезти з Польщі без сплати мита. Ба більше, його можна оформити на tax free і повернути податок. Учасники малого прикордонного руху, а саме вони і створюють величезні черги, їздять у сусідню державу переважно раз на добу. Їхня робота – перевезти у Польщу якомога більше сигарет і алкоголю, а звідти товар або для власного бізнесу, переважно торгівлі, або ж радше на замовлення, за що отримують оплату.

Одна жінка-водій розповіла, що перевозить товар на бусі щодоби на замовлення підприємця, який працює з кількома учасниками малого прикордонного руху уздовж кордону. За місяць вони перевозять без сплати мита товару на мільйон гривень, з цієї суми ще й мають повернення податку.

Щонайменше «човник» через піший перехід заробляє до 100 гривень, переносячи сигарети і алкоголь, а у Польщі підсідає в машину, де власник перевозить товар, і за це отримує ще таку ж суму. Однак перетинаючи кордон на автомобілі, заробітки значно вищі, і за цю «роботу» учасники малого прикордонного руху тримаються.

Перед кордоном чергу не контролюють

Великі черги на кордоні у ці дні помічник начальника Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник пояснює ще й тим, що у Польщі три дні були вихідні.

«І тепер учасники малого прикордонного руху всі почали їхати одночасно. Ми маємо угоду з поліцією, щоб дивитись за дотриманням правил дорожнього руху, а самі таких не маємо повноважень, щоб контролювати за чергою перед пунктом пропуску. Прикордонники «поза чергою» машини зобов’язані розвертати», – каже Ярослава Мельник.

Однак люди у черзі кажуть, що все залежить від прикордонника. Жодного поліцейського перед пунктом пропуску не було. Люди самостійно перекрили одну зі смуг руху, щоб ніхто не проїжджав поза чергою

«Один займає чергу, а потім пропускає перед собою ще 20 своїх. Я нарахувала більше ніж 300 машин, які проїхали, не стоячи у черзі. Поліція тут була, але вона вже не дає собі раду з цим усім», – розповіла Леся, яка їздить у Польщу два рази у тиждень.

Учасники малого прикордонного руху, щоб не вистоювати у черзі годинами, вдаються до хитрощів, а відтак і зневаги до інших людей – їдуть за товаром у сусідню державу зі своїми маленькими дітками, особами, які мають інвалідність або ж вагітними жінками. Бо такі категорії прикордонник зобов’язаний пропускати.

Тим часом меншість громадян України, яка їде у Польщу з діловою чи туристичною метою, у гості, є, по суті, заручником ситуації, створеної учасниками малого прикордонного руху.

Без рішень уряду і парламенту ситуація не зміниться

Голова Львівської ОДА Олег Синюка про проблему черг на українсько-польському кордоні говоритиме з президентом, який 18 серпня має відвідати Львівщину. Однак пропозиції покращити ситуацію львівські чиновники не один раз надсилали урядовцям і парламентарям. Бо саме від їхніх рішень залежить зміна. Адже були пропозиції – зробити окрему смугу для учасників малого прикордонного руху не лише на самій території пункту пропуску, але перед ним, надати прикордонникам повноваження штрафувати за порушення і навести лад із чергою, збільшити термін перетину через кордон на автомобілі з іноземною реєстрацією або ж запровадити сплату мита за ввезені машини. Українська і польська сторони також мали б обговорювати ці питання спільно. Втім, раніше Польща значно активніше відгукувалась на пропозицію українців провести зустріч. Нині звернення з боку української сторони, зазвичай, ігноруються.

Угода між українським та польський урядами про малий прикордонний рух – тобто про спрощену процедуру перетину кордону для жителів прикордонних територій – діє від 2009 року. За добу на всіх пунктах пропуску у Волинській і Львівській областях українсько-польський кордон перетинає 17 тисяч учасників малого прикордонного руху.

Галина ТЕРЕЩУК, Радіо “Свобода”

Світлина – Вголос