Під час зустрічі польських колег з  ректором Дрогобицького педагогічного вишу професором  Надією Скотною обговорено результати співпраці між факультетами за останні десять років, накреслено нові перспективи. Декан факультету Ігор Гриник представив колегам напрями міжнародної діяльності факультету, співпрацю з іншими зарубіжними  партнерами, акцентував увагу на особливостях діяльності наших випускників в Україні. Заступник декана з міжнародної співпраці факультету педагогіки та психології Анна Дудак окреслила власне бачення розвитку співпраці між факультетами, шляхи вирішення безробіття у країнах пострадянського простору, виховання дітей у неповних сім’ях, формування мотивів до навчання дітей різновікових груп та ін.

Польські колеги ознайомилися з організацією навчально-виховного процесу та досвідом викладання психолого-педагогічних дисциплін у Дрогобицькому університеті, спілкувалися з колегами, студентами, взяли участь у Міжнародній науковій конференції “Педагогічні аспекти підготовки фахівців в університетах до професійної діяльності” (шостого  вересня 2016 ), спільно організували і провели науково-методичний семінар “Діяльність педагогів України та Польщі в умовах полікультурності” (12 вересня ).

Науково-педагогічні працівники факультету ознайомили польських колег із сучасними проблемами української освіти, функціонуванням педагогічних університетів, поділилися науково-теоретичними та практичними результатами діяльності.

Партнери також змогли відвідати й ознайомитися з досвідом роботи центрів соціальної служби в регіоні, освітніх закладів, дошкільних навчальних закладів, обласного центру соціальної реабілітації дітей з особливими потребами “Сонечко” (м. Стебник).

Володимир ДУМИЧ,

речник ДДПУ імені Франка

Фото автора