Депутати Дрогобицької міської ради прийняли рішення, яким скасували розпорядження міського голови Миколи Гука про звільнення з посади директора комунального готелю Дем’яна Мусійчука та призначення на неї Осипа Ліщинського.

Та міський голова вчора, 22 червня, призупинив дію цього рішення, як такого, що суперечить чинному законодавству. Причиною накладання “вето” стало те, що згідно Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада може скасовувати дію місцевих актів, виданих виконавчими органами цієї ради. Згідно того ж закону до переліку виконавчих органів міський голова не входить, а тому скасувати його рішення можна лише в судовому порядку.

Таким чином Микола Гук відновив статус новопризначеного директора КП “Туристичний центр “Дрогобич”. Однак редакції стало відомо, що повноцінно приступити до виконання своїх обов’язків Осип Ліщинський не може: кабінет директора опечатаний, а печатка підприємства у Демяна Мусійчука, який досі вважає себе законним директором КП. Він, до речі, подав до Дрогобицького міськрайонного суду позовну заяву про скасування розпорядження міського голови про своє звільнення та у відповідь на оголошення новопризначеним керівником готелю печатку втраченою, написав до Дрогобицького відділку МВС заяву про те, що печатка перебуває у нього.