Спортивну честь збірної команди Львівщини захищали вихованці Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського Віталій Войтів (ВПУ 19), Ігор Буштин (ЗОШ №1), Олег Мазурик (ЗОШ №4) та Михайло Лесишин (ЗОШ №5).

У фіналі наші спортсмени добре виконали найскладніші серед усіх часників вправи, вибороли перше командне місце, стали чемпіонами України  (до речі, того річ  вони так само були чемпіонами України серед юнаків).

У фіналі з багатоборства посіли:  Михайло Лесишин – перше місце, Олег Мазурик – п’яте місце, Ігор Буштин здобув восьме  місце, Віталій Войтів – шосте.

Водночас  відбувалися Всеукраїнські змагання серед спортсменів ДЮСШ, в яких взяли участь молодші вихованці відділення Євгенія Жгута (ЗОШ №16) – перше місце, Ольга Котик (ЗОШ №1) – дев’яте місце, Анна-Марія Вагіла (ЗОШ №4) – четверте місце та Остап Михалевич (ЗОШ № 10) – четверте місце.

Акробати ДЮСШ завершують спортивний 2016 рік високими показниками: жіноча пара Олександра Табачинська та Юлія Пилип’як стали чемпіонками України серед дорослих, переможцями престижних  міжнародних змагань у Варшаві (Польща), володарками Рекорду України;

Євгенія Жгута, Ольга Котик, Анна-Марія Вагіла, Аліна Мисишин – чемпіонки України серед юнаків;

Віталій Войтів виборов четверте місце в Кубку України, став  переможцем міжнародних змагань в польському Ланьцуті разом з Михайлом Лесишиним та Олегом Мазуриком;

Марія Орищак, Оксана Білинська, Ганна-Тетяна Шуптар були другими на міжнародних змаганнях в тому ж Ланьцуті  в жіночих групових вправах.

Всі ці вагомі перемоги  у Всеукраїнських змаганнях –результат багаторічної напруженої праці спортсменів та їх тренерів на радість батькам, навчальним організаціям, де вони навчаються, меценатам, без допомоги участь спортсменів сьогодні  в змаганнях не є можливою, та усім, хто уболіває за наших акробатів і пишається їхніми здобутками.

Тож  щасливої дороги вам у прийдешній  2017 рік!