Й, мабуть, не  знайдеться таких, хто ніколи не стикався з цією проблемою, не відчував, наскільки підступною може бути хвороба.

Саме в такі моменти чи не найбільше людина розуміє, наскільки за такої ситуації необхідна та важлива турбота  підтримка тих, хто опинився поруч.

Хтось змушений доглядати хворого, хтось – як медики – робить це з огляду на фах, є й волонтери,для кого опіка над недужими – поклик душі та сумління.

Власне нинішня днина і  є свідченням підтримки суспільством тих людей, здоров’я яких «атаковано» тим чи іншим захворюванням.

13 травня 1992 року вперше почали говорити про день хворого, а вже ввід  наступного рок у 11 лютого його відзначав весь світ. Ініціював встановлення цього  свята Папа Римський Іоанн Павло II. Мету цього дня святий Папа  визначив як  забезпечення кращого догляду за хворими у всіх куточках землі і надання допомоги немічним, які потребують полегшення своїх страждань.

Отже сьогодні – чверть століття від того дня, коли світ звернув увагу на проблему тих, хто потерпає від хвороб.

Дату ж 11 лютого для щорічного відзначення Всесвітнього дня хворого обрано через те, що саме 11 лютого у французькому Люрді, за переказами,  люди мали змогу  спостерігати за явленням Богородиці. Тоді вона зцілила стражденних, відтак її почали вважати рятівницею недужих.

Зазвичай відзначення щорічного Всесвітнього дня хворого позначене різноманітними доброчинними акціями, які передовсім мають на меті відвідування хворих у шпиталях (щоправда, такої традиції, як і самого святкування не знає Дрогобич, на жаль).

Результат пошуку зображень за запитом "День хворого"